TA STRONA UŻYWA COOKIE

X Nie pokazuj więcej
Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
 
 
Menu główne
Strona główna
Menu Podmiotowe
Statut Województwa
Sejmik Województwa
Zarząd Województwa
Urząd Marszałkowski
Załatwiane sprawy
Jednostki organizacyjne
Oświadczenia majątkowe
Świadczone Usługi
Menu tematyczne
Planowanie Strategiczne
Planowanie przestrzenne
Promocja
Współpraca międzynarodowa
Budżet, finanse
Mienie Województwa
Edukacja
Kultura
Sport
Turystyka
Zdrowie
Sprawy Społeczne
Niepełnosprawni
Geodezja i Kartografia
Rolnictwo i obszary wiejskie
Ruch drogowy
Infrastruktura
Środowisko
Fundusze strukturalne
Zamówienia publiczne
Społeczeństwo Informacyjne
Informacje nieudostępnione
Organizacje Pozarządowe
Praca
Staże i praktyki
ISO
e-Urząd
Polityka plików cookies
Wybory 2010
Elektroniczne dzienniki urzędowe
 
 
Komisje Sejmiku Drukuj
 
Komisja Rewizyjna:
  1. Jacek Gajewski (PO)
  2. Anna Janosz (PO)
  3. Wojciech Jaranowski (PiS) – przewodniczący 
  4. Michał Krzemkowski (PiS)
  5. Stanisław Pawlak (SLD) – wiceprzewodniczący
  6. Waldemar Przybyszewski (PO)
  7. Tadeusz Zaborowski (PSL)
  8. Paweł Zgórzyński (PSL)
Kontakt: Krzysztof Czarnecki, pokój 251, tel. 56 62 18 321


Komisja Budżetu i Finansów:

  1. Ryszard Bober (PSL)
  2. Piotr Całbecki (PO)
  3. Marek Hildebrandt (PiS)
  4. Jacek Kuźniewicz (PO) – wiceprzewodniczący 
  5. Eligiusz Patalas (PSL)
  6. Leszek Pluciński (PO) – przewodniczący
Kontakt: Ewa Petrykowska, pokój 252, tel. 56 62 18 336


Komisja Polityki Regionalnej, Rozwoju Województwa i Infrastruktury:
  1. Dorota Jakuta (PO)
  2. Roman Jasiakiewicz
  3. Dariusz Kurzawa (PSL)
  4. Jacek Kuźniewicz (PO)
  5. Katarzyna Lubańska (PO)
  6. Waldemar Przybyszewski (PO) – przewodniczący
  7. Andrzej Walkowiak (PiS) – wiceprzewodniczący
  8. Tadeusz Zaborowski (PSL)
Kontakt: Radosław Urbański,  pokój 254a, tel. 56 62 18 597


Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi:
  1. Marek Hildebrandt (PiS) – wiceprzewodniczący
  2. Ryszard Kierzek (PSL) – przewodniczący
  3. Dariusz Kurzawa (PSL)
  4. Stanisław Pawlak (SLD)
  5. Maciej Świątkowski (PO)
  6. Marek Witkowski (PiS)
Kontakt: Edyta Michalska, pokój 252, tel. 56 62 18 336


Komisja Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej i Poszanowania Energii:
  1. Adam Banaszak (PiS)
  2. Ryszard Kierzek (PSL)
  3. Paweł Knapik (PO) – wiceprzewodniczący
  4. Sławomir Kopyść (PO)
  5. Paweł Zgórzyński (PSL) – przewodniczący 
Kontakt: Magdalena Balcerak, pokój 253, tel. 56 62 18 321


Komisja Promocji i Ochrony Zdrowia:
  1. Jarosław Katulski (PO)
  2. Marek Nowak (PO)
  3. Eligiusz Patalas (PSL)– wiceprzewodniczący
  4. Leszek Pluciński (PO)
  5. Przemysław Przybylski (PiS)– wiceprzewodniczący
  6. Maciej Świątkowski (PO)– przewodniczący
Kontakt: Magdalena Jankowska, pokój 249, tel. 56 62 18 390


Komisja Edukacji i Nauki:
  1. Wojciech Jaranowski (PiS)
  2. Sławomir Kopyść (PO)
  3. Elżbieta Piniewska (PO) – przewodnicząca 
  4. Piotr Pręgowski (PSL)
  5. Maciej Świątkowski (PO) - wiceprzewodniczący
  6. Andrzej Walkowiak (PiS)
Kontakt: Edyta Michalska, pokój 252, tel. 56 62 18 336


Komisja Kultury i Dziedzictwa Narodowego:
  1. Dorota Jakuta (PO)
  2. Anna Janosz (PO) – przewodnicząca
  3. Jarosław Katulski (PO)
  4. Michał Krzemkowski (PiS) – wiceprzewodniczący  
  5. Piotr Kwiatkowski (PSL)
  6. Elżbieta Piniewska (PO)
  7. Piotr Pręgowski (PSL) – wiceprzewodniczący
Kontakt: Emilia Szymczak, pokój 254a, tel. 56 62 18 597


Komisja Współpracy Międzynarodowej i Promocji Województwa:
  1. Ryszard Bober (PSL)
  2. Marek Domżała (PSL) - wiceprzewodniczący
  3. Agnieszka Kłopotek (PSL) – przewodnicząca
  4. Paweł Knapik (PO)
  5. Przemysław Przybylski (PiS)
Kontakt: Paulina Modrzejewska, pokój 254a, tel. 56 62 18 597


Komisja Pracy, Pomocy Społecznej i Bezpieczeństwa:
  1. Piotr Całbecki (PO)
  2. Agnieszka Kłopotek (PSL)
  3. Katarzyna Lubańska (PO) – wiceprzewodnicząca
  4. Marek Nowak (PO)
  5. Marek Witkowski (PiS) – przewodniczący
Kontakt: Krzysztof Czarnecki,  pokój 251, tel. 56 62 18 321
 
 
Komisja Sportu i Turystyki:
  1. Adam Banaszak (PiS)
  2. Marek Domżała (PSL)
  3. Jacek Gajewski (PO) – przewodniczący
  4. Roman Jasiakiewicz - wiceprzewodniczący
  5. Piotr Kwiatkowski (PSL) – wiceprzewodniczący
Kontakt: Radosław Urbański,  pokój 254a, tel. 56 62 18 597
 

Informację wprowadził: Wojciech Czarnecki
Informację zaktualizował: Marcin Kowalkowski
Data wprowadzenia: 9.04.2015
Data aktualizacji: 11.04.2016
Osoba odpowiedzialna za informację: Anna Sobierajska

 
 
 
 
 




Wybory Samorządowe w 2014r.
Informacje
Urzędnik Wyborczy
Kujawsko-Pomorska Agencja Innowacji sp. z o.o.
Dane ogólne / Kontakt
Struktura organizacyjna
Przedmiot działalności
Zamówienia publiczne
Zamówienia publiczne - archiwum
Ogłoszenia
Inne portale


www.kujawsko-pomorskie.pl

Centrum Obsługi Inwestora
Program Promocji Eksportu Regionu Kujawsko-Pomorskiego
Statystyki strony
odwiedzających: 7456131
  Data: środa, 17 styczeń 2018
(C) Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2005